Proces mirenja završio najavom štrajka

. Objavljeno u Obavijesti

9.10.2019. OBAVIJEST UČENICIMA, RODITELJIMA I DJELATNICIMA ŠKOLE O ŠTRAJKU 10.10.2019.

Najavljenim štrajkom u organizaciji Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama RH, a u kojem sudjeluju djelatnici i naše škole, u četvrtak 10. listopada 2019. neće biti nastave.

"Nezavisni sindikat zaposlenih u srednjim školama Hrvatske najavio je jednodnevni štrajk sa svrhom zaštite i promicanja gospodarskih i socijalnih interesa sindikata, a sve sukladno čl. 205. Zakona o radu. Naime, svi zaposleni u osnovnim školama i srednjim školama od 1. rujna 2019. uključeni su u provođenje najveće i najcjelovitije reforme u obrazovanju od osamostaljenja Republike Hrvatske. Provođenje takve reforme zahtjeva i povećava složenost poslova zaposlenika u osnovnim i srednjim školama. Svrha je štrajka potrebno donošenje izmjena i dopuna Uredbe o nazivima radnih mjesta i koeficijentima složenosti poslova u javnim službama za zaposlenike u osnovnim i srednjim školama kako bi se od 1. rujna 2019. promijenili svi koeficijenti složenosti poslova za zaposlenike u sustavu".

Štrajk je za četvrtak najavljen u svim školama, a u naredne dane štrajkat će se cirkularno po županijama.

Drage učenice i učenici, poštovani roditelji, molim vas za razumijevanje i strpljenje. Tijekom sutrašnjeg dana pratite naše mrežne stranice, lokalne portale i medije kako biste pravovremeno bili obaviješteni o daljnjem tijeku aktivnosti.

v.d. ravnatelja
Martina Jerković

. Objavljeno u Obavijesti

Kao i svake godine, u našoj školi provode se različite aktivnosti za Europski tjedan vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju 14. - 18.10. 2019.

Učenici 4g ekonomskog smjera pripremaju prezentaciju i izrađuju Poduzetničku bilježnicu sa kreativnim zadacima koju će podijeliti završnim razredima u osnovnim školama. Stručnost i znanje zaslužuju priznanje!

Obavijest o početku nove školske godine 2019./2020.

. Objavljeno u Obavijesti

Školska godina 2019./20. počinje u ponedjeljak 9. rujna 2019. godine s početkom u 8,00 sati.

Prvi školski sat za sve razrede biti će SRZ.

Raspored sati učenici će dobiti na početku prvog sata.

Raspored razreda po učionicama nalazi se na oglasnim pločama škole.

Raspored razreda po zgradama:

CENTRALNA ZGRADA (NA POLJANI)

• GIMNAZIJA (1.A, 2.A, 3.A, 4.A)
  • EKONOMISTI (1.G, 2.G, 3.G, 4.G)
  • 3.CD

ZGRADA ŠKOLSKIH RADIONICA (KOD OSNOVNE ŠKOLE)

• ELEKTROTEHNIČARI (1.B, 2.B, 3.B, 4.B)
  • OBRTNICI (1.C, 2.C)

SVE NAJBOLJE U NOVOJ ŠKOLSKOJ GODINI ŽELE VAM NASTAVNICI I UPRAVA ŠKOLE!

1. POPIS UDŽBENIKA PO RAZREDIMA ZA ŠK.GOD. 2019./2020. 495 KB