Sretan Uskrs!

. Objavljeno u Čestitke

Proljetni odmor učenika počinje 10. travnja 2020. godine, a završava 13. travnja 2020. godine. Nastava na daljinu počinje 14. travnja 2020.

Čestitka gradonačelnika g. Josipa Begonje povodom početka nove školske godine

Poštovane učenice, učenici, nastavnici, profesori i roditelji,

Nakon ljetnog odmora i opuštanja, nalazimo se na početku nove školske godine. Svaki početak posebno našim prvašićima je i težak i izazovan, ali on istovremeno znači stjecanje novih prijateljstava, znanja i vještina.

Svim učenicima u našim školama želim mnogo uspjeha i što bolje ocjene u školskoj godini 2017./2018.

Skrećem pozornost učenicima da je na putu do škole i natrag potrebno mnogo opreza u prometu, zato ovim putem apeliram u svoje ime, ime roditelja, učenika i prosvjetnih radnika, na sve sudionike u prometu na povećan oprez, posebno molim vozače da poštuju prometna pravila u blizini škola i na pješačkim prijelazima.

Profesori, nastavnici, učitelji i odgojitelji, Vama također čestitam početak školske/pedagoške godine, sa željom da Vas sve poteškoće i izazovi ovog vremena ne obeshrabre u ostvarenju Vašeg cilja, odgoja i obrazovanja sretnog i uspješnog učenika koji se razvija uz Vaš poticaj i uz podršku roditelja. Jasno, da nam samo znanje naših mladih može biti vjetar u leđa općeg napretka.

Čestitam i Vama cijenjeni roditelji, sa željom da se u novoj školskoj godini ispune i sva Vaša očekivanja i sve Vaše nade.

Želim svima, uspješan početak nove pedagoške godine, sretno školovanje, izvrsne ocjene i mnogo radosti.

Vaš gradonačelnik

mr.sc. Josip Begonja

Čestitka gradonačelnika Grada Drniša, g. Josipa Begonje, povodom početka nove školske godine

Poštovane učenice, učenici, nastavnici, profesori i roditelji,

Svaki početak školske godine, a napose početak našim prvašićima je težak i izazovan. Nakon ljetnog odmora i opuštanja, mnogi će, a posebno najmlađi krenuti u stjecanje novih prijateljstava, znanja i novih vještina. Svim učenicima u školskoj godini 2016./2017. želim mnogo uspjeha i što bolje ocjene.

Na putu do škole i natrag potrebno je mnogo opreza u prometu i ovim putem apeliram u svoje ime, ali i u ime svih učenika, nastavnika i roditelja na sve sudionike u prometu na povišen oprez, posebno molim vozače da poštuju prometna pravila u blizini škola i na pješačkim prijelazima.

Profesori, nastavnici, učitelji i odgojitelji, Vama također čestitam početak školske/pedagoške godine, sa željom da Vas ovo teško vrijeme ne obeshrabri u ostvarenju Vašeg cilja, odgoja i obrazovanja sretnog i uspješnog učenika koji se razvija uz Vaš poticaj i uz podršku roditelja.

Samo znanje naših mladih može biti vjetar u leđa općem napretku.

Čestitam i Vama cijenjeni roditelji, sa željom da se ispune sva Vaša očekivanja i sve Vaše nade.

Vaš gradonačelnik

mr.sc. Josip Begonja