Livajina majica na aukciji za Josipa Jukića

. Objavljeno u Obavijesti

Poziv obožavateljima Hajduka! Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš danas stavlja na aukciju dres (majicu) Marka Livaje, Hajdukovog napadača, koju je nosio na utakmici protiv Lokomotive 11. prosinca, prije osam dana!

Majica sadrži potpise svih nogometaša sadašnjeg Hajduka, a poznato je da je njen vlasnik upravo danas proglašen za najboljeg nogometaša Hrvatske nogometne lige u 2021. godini na tportalu "Kapetani biraju".

Novac od prodaje namijenjen je liječenju našeg učenika Josipa Jukića, kojem je isti prijeko potreban, jer boluje od maligne bolesti.

Pozivamo vas da kupite majicu omiljenog Hajdukovca i pomognete našem Josipu!

Kontakt: 098/ 189 88 31