Početak nastave na daljinu u Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš

. Objavljeno u Obavijesti

Dragi učenici, virtualna nastava započinje i u našoj školi od srijede 18. ožujka od 8 sati prema redovnom rasporedu.

U to vrijeme nastavnici će biti dostupni koristeći platformu Yammer o čemu smo vas izvijestili.

Molimo držite se uputa o ponašanju koja vrijede kao i za nastavu u razrednim odjelima. Primjereno se ponašajte, savjesno i odgovorno izvršavajte svoje zadatke, za što vaši nastavnici vode evidenciju.

Sve novosti i informacije objavljivat ćemo na našim mrežnim stranicama i formiranim grupama unutar platforme Yammer.

Sretno!