Prijave za projekt "Ideja godine"

. Objavljeno u Obavijesti

Portal srednja.hr u suradnji s Hrvatskom zajednicom županija i ove godine organizira projekt "Ideja godine".

Radi se o srednjoškolskom poslovnom natjecanju u kojem učenici trebaju izaći iz okvira i osim znanja pokazati inovativnost, kreativnost i prezentacijske vještine. Po prvi puta ove godine bit će nagrađena prva tri plasirana tima i to putovanjem u Bruxelles uz posjet Europskoj Komisiji.

Upravo su krenule rane prijave koje će trajati do 12. ožujka, dok će finalne prijave trajati do 26. ožujka. Deset najboljih timova ulazi u finale koje će se održati 2. travnja u prostorima Effectus – Studij financije i pravo, gdje će svoje ideje morati prezentirati pred stručnim žirijem.

Više informacija dostupno je u priloženom dokumentu te na portalu srednja.hr.

1. "IDEJA GODINE" - POSLOVNO NATJECANJE ZA SREDNJOŠKOLCE 425 KB