NAJAVA: Predavanje o financijskoj pismenosti u Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš

. Objavljeno u Obavijesti

Predavanje o značaju financijske pismenosti namijenjeno učenicima srednjih škola bit će održano dana 24.05.2018. godine s početkom u 11.00 h u Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš. Predavanje će održati:

• Alan Božić HGK
  • Aleksandra Bojanić, HANFA
  • Marko Bogdan, ICAM doo
  • Maja Tvrdić i Ivana Šimundža, Privredna banka Zagreb, Poslovnica Split,
  • Vlatka Trogrlić, Wiener osiguranje.

Financijska pismenost građana svih dobnih skupina sve se više prepoznaje kao kombinacija znanja, vještina i stajališta potrebnih za donošenje svakodnevnih financijskih odluka s kojima smo suočeni u svim segmentima života.

Putem praktičnih primjera, učenicima će se predstaviti složeni financijski instrumenti i mogućnosti zaštite od različitih rizika te će im se pokazati kako najbolje mogu raspolagati svojim osobnim budžetom.

Molimo sve nastavnike posebno ekonomske grupe predmeta da prisustvuju organiziranom predavanju.

Voditeljica aktiva ekonomije i trgovine:
Martina Jerković univ.spec.oec.