NAJAVA: Europski tjedan strukovnog obrazovanja: Božićni sajam vježbeničkih tvrtki

. Objavljeno u Obavijesti

Europski tjedan strukovnog obrazovanja održat će se u Drnišu od 5. do 9. prosinca 2016. godine manifestacijom Božićni sajam vježbeničkih tvrtki.

Cilj je pokazati kako se u školi provode kvalitetni nastavni sadržaji i primjena u praksi.

Učenici zanimanja ekonomist će iz nastavnog predmeta Vježbenička tvrtka prezentirati svoj rad, vještine i kompetencije.

Na izložbeno-prodajnom štandu u centru grada Drniša učenici vježbeničkih tvrtki Burnum, Solis, Bio Planet i Vox Bonum d.o.o. pokazat će proizvode koje su izradili u praktikumu ekonomije, a kroz info-pult prezentirati strukovno obrazovanje smjer ekonomist svekolikoj javnosti.

Planiran je i posjet Osnovnoj školi Antuna Mihanovića Drniš kako bismo privukli učenike 8. razreda u našu školu.

Voditeljica projekta

Martina Jerković univ.spec.oec.