Čestitka gradonačelnika g. Josipa Begonje povodom početka nove školske godine

. Objavljeno u Obavijesti

Drage učenice i učenici,

Povodom početka nove školske godine, u svoje ime i u ime svojih suradnika upućujem dobre želje i puno uspjeha u radu Vama i Vašim roditeljima, učiteljima, vjeroučiteljima i profesorima.

Posebnu čestitku povodom dolaska u školske klupe upućujem svim prvašićima koji okreću novu stranicu u svom životu, završavajući dio djetinjstva u kojem su bili predani uglavnom igri, a od danas kreću prema poljima i izvorima odgoja i obrazovanja na kojima će usvajati važne spoznaje za budućnost. Ovom prilikom želim Vas, također, upozoriti da budete oprezni na putu do škole kao i vozače da budu pažljivi u prometu kako bi se izbjegle nesreće.

Cijenjeni učitelji, vjeroučitelji, nastavnici i profesori, Vašu ulogu vidim kao jednu od najodgovornijih i najzahtjevnijih. Uvjeren sam kako ćete je, unatoč svim teškoćama, nerazumijevanjima i problemima s kojima se često susrećete, odigrati na najvišoj razini, sve kako bi mladim ljudima koji su Vam povjereni omogućili da školu dožive i zapamte kao instituciju u kojoj se uz učenje novih znanja, usvajaju i norme civiliziranog ponašanja i uzajamnog poštovanja.

Neka Vam je svima sretna i uspješna nova školska godine!

Vaš gradonačelnik, Josip Begonja