Drniški učenici na STEMI ROUTE

News portal za učenike i studente u Hrvatskoj Srednja.hr objavio vijest naše Martine Jerković univ.spec.oec., o aktivnostima koje provodi iz projekta Learning for the extremes. Nastavnica je odslušala prvu online edukaciju te dobivene upute prenijela učenicima.

Ekonomisti Ante Malenica, Lana Solomun, Anđela Matić, Danijel Mihaljević, Hrvoje Durdov, Josip Čupić, Franco Kosor i Ivana Čulina te elektrotehničari Bartol Ćevid, Lovro Čupić, Luka Buha, Ivan Vranjković, Frane Baran i Roko Galić marljivo su prionuli radu i svladavanju online lekcija na platformi STEMI nakon kojih će izraditi zajednički zadatak na temu drona te će uvježbati javni nastup.

Uz to, ovih su dana učenici prionuli zadatku sklapanja heksapoda, a zatim slijedi faza programiranja u kojoj će ponovno pomoć imati od djelatnika STEMI INFOBIP-a Vedrana Vedriša.