Održan drugi sastanak u sklopu eTwinning projekta "EURO nova valuta i utjecaj na društvo i ekonomiju"

EURO nova valuta i utjecaj na društvo i ekonomiju eTwinning projekt.

Održan je drugi sastanak nastavnika projekta kojeg vodi Martina Jerković iz Srednje škole Ivana Mešrovića Drniš s kolegicom Kristinom Vukošić Popov iz Ekonomske škole Šibenik te partnerima kolegicama Oliverom Stojaković i Melitom Todorović iz Belog Manastira, Lidijom Daničić iz Dubrovnik, Ružicom Soldo iz Zagreba, Silvanom Peljhan iz Nove Gorice Slovenija, Kristina Grigaite-Bliumiene Kaunas iz Litve i Nicole Morren iz Belgije. Razgovaralo se budućim aktivnostima u projektu i nastavku dobre suradnje.