Održan prvi radni sastanak Advent/Easter eTwininnig projekta

Advent/Easter eTwininnig projekt kojeg su organizatori Martina Jerković univ.spec.oec. iz Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš i Tatjana Bašić dipl.oec. iz Ekonomsko-birotehničke i trgovačke škole Zadar održale su danas prvi radni sastanak u večernjim satima od 19 do 20 sati.

Ove godine osim nastavnika partnera iz Hrvatske priključili su se partneri iz Italije, Slovenije, Španjolske, Moldavije, Litve, Njemačke i Portugala.

Zajednički 24 škole partneri njihovi vrijedni nastavnici s učenicima izraditi će i lijepi Adventski kalendar kojem se svi već sada raduju, a nakon njega kreću aktivnosti kroz projekt za blagdan Uskrsa.