eTwinning projekt "Marko Marulić 500 godina prvotiska JUDITA" dobio Nacionalnu oznaku kvalitete

eTwinnig projekt "Marko Marulić 500 godina prvotiska JUDITA" dobio Nacionalnu oznaku kvalitete.

eTwinning oznaka kvalitete daje se učiteljima sa izvrsnim eTwinning projektima. Oznaka kvalitete potvrđuje da je projekt ispunio određene državne i evropske standarde.

Sve čestitke učenicama Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš ekonomisticama 2g razreda Mariji Begonji, Pauli Goreti, Anđeli Matić, Jeleni Pastuović, Marijeti Ćevid i Maji Silov te mentorici i autorici projekta Martini Jerković za osvojenu Nacionalnu oznaku kvalitete. Bravo!