Predstavljanje naših učenika na Državnoj smotri Vježbeničkih tvrtki 2022.

Čestitke i zahvala za lijepo predstavljanje na Državnoj smotri Vježbeničkih tvrtki 2022., našim junior ambasadoricama EU parlamenta ekonomisticama Ivani Ikici, Elizabet Dabro i Valeriji Dizdar i njihovoj mentorici univ.spec.oec. Martini Jerković.

Učenice su kroz zadane pojedinačne zadatke i izradu interaktivnih promotivnih materijala predstavile rad vježbeničke tvrtke Leaforyou d.o.o. kojoj je osnovna djelatnost prodaja biljaka i sadnog materijala s naglaskom na autohtone biljke i sjemenke.

Državna smotra se i ove godine realizirala putem platforme e-Twinning u organizaciji Prve ekonomske škole Zagreb i Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar, a pod pokroviteljstvom Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih.