Proslava Dana Europe u Zagrebu

Druženje partner škola ambasadora EU parlamenta Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš, Srednje škole Lovre Montija Knin i Srednje škole Markantuna de Dominisa Rab na proslavi Dana Europe 2022.

Hvala kolegama Marku, Davidu, Marijani, Ivani i Toniju na suradnji i izmjeni radnih iskustava u provođenju programa škole EU parlamenta. Hvala junior ambasadoricama ekonomisticama 3g Katarini Knežević, Mii Džapo, Mariji Marin, Karli Kranjac i Lani Elez na izvrsnoj komunikaciji s drugim ambasadorima.

U sklopu posjeta gradu Zagrebu junior ambasadorice iskoristile su vrijeme u obilazak grada i njegovih znamenitosti.

Senior ambasadorica
Martina Jerković