"Marko Marulić - 500 godina prvotiska Judite"

Održan je i treći radni sastanak učenika i nastavnika na projektu "Marko Marulić - 500 godina prvotiska Judite" u kojem sudjeluju EPAS škole iz Drniša, Zadra i Raba te škole iz Šibenika, Splita, Dubrovnika i Belog Manastira.

Ekonomistice učenice 2g razreda, junior ambasadorice Paula Goreta, Anđela Matić, Maja Silov, Jelena Pastuović, Marija Begonja i Marijeta Ćevid pod vodstvom senior ambasadorice Martine Jerković sudjeluju na različitim aktivnostima planiranim u projektu obilježavanja rada i djela velikog europskog humaniste Marka Marulića.