Pobjeda učenika Srednje škole Ivana Meštrovića na županijskom košarkaškom natjecanju

Srednja škola Ivana Meštrovića sudjelovala je ove školske godine u Županijskom natjecanju u košarci i osvojila prvo mjesto.

U finalu, koje se održalo 15. veljače u Šibeniku, u Osnovnoj školi "Meterize", naši su učenici, nakon neizvjesne utakmice pune preokreta, pobijedili svoje vršnjake iz Tehničke škole Šibenik rezultatom 47:46 te se time kvalificirali na državno natjecanje u školskoj košarci, koje je planirano za kraj travanja 2022. u Zadru. Učenici koji su predstavljali našu školu su: Mate Goreta (4.ekonomske), Franjo Lapić (4. gimnazije), Josip Vlaić (1. ekonomske), Ivan Čulina (2. ekonomske), Šimun Dželalija (2. ekonomske), Luka Buha (1. elektrotehnike) te Josip Marin (4. ekonomske).

Ponosimo se našim pobjednicima, čestitamo njima i njihovom mentoru prof. Tomislavu Štinglu i želimo im najbolji uspjeh na državnom natjecanju!

Tekst: Robertina Hrstić, mag.bibl.

Fotografija: Joško Knez, prof.