Dan Sigurnijeg Interneta

Učenici drugog razreda ekonomista - junior ambasadori EU parlamenta Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš pod mentorstvom prof. Martine Jerković obilježili Dan Sigurnijeg Interneta 2022.

Vrlo inspirativna prezentacija i kvizovi kojima su pokazali znanje pogledajte u nastavku. Kvizove možete i sami zaigrati.

Prezentaciju izlagali učenici: Marija Begonja, Anatea Čavala, Anđela Matić, Jelena Pastuović, Šimun Dželalija i Danijel Mihaljević.

Kvizove izradili: Duje Vranjković Danijel Mihaljević, Marijeta Ćevid i Paula Goreta.