Izgradnja održivih ekonomija i društava u Europi/ Building sustainable economies and societies in Europe

eTwinning projekt u kojem su u radnim međunarodnim timovima sudjelovali učenici trećeg razreda smjer ekonomist Andrija Čupić, Ivana Ikica, Valerija Dizdar, Elizabet Dabro, Mate Goreta, Luka Bilać i Filipa Dizdar uspješno zaključen planiranim završnim aktivnostima.

Pojedinosti u nastavku objavljene na web stranici škole, Facebook Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš škola ambasador Europskog parlamenta i Facebook Škole ambasadori Europskog parlamenta.

Voditeljica projekta u Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš
Martina Jerković univ.spec.oec.