eTwinning projekt "Know your city, share your town, love your neighbourhood"

Učenici 3.A razreda gimnazije pod mentorstvom prof. Olge Nerlović i prof. Zlate Bilandžije su sudjelovali u eTwinning projektu "Know your city, share your town, love your neighbourhood".

U projektu je sudjelovalo ukupno 12 škola iz Hrvatske, Italije, Litve, Portugala, Rumunjske, Španjolske i Turske.

Cilj ovog projekta je da učenici upoznaju gradove iz država sudionika projekta, razbiju predrasude koje postoje o nekim zemljama te predstave svoj grad u najboljem svjetlu. Također kroz projekt učenici sagledavaju aspekte koji bi mogli utjecati na kvalitetniji život u njihovoj sredini.

Projekt se provodio od početka siječnja do početka lipnja 2021.godine.

Zahvaljujemo učenicima Luciji Bašić, Wanessi Bilić, Marti Bilić, Ani Bronić, Miji Mujan, Luciji Topić, Juri Reljanoviću i Ivanu Jakšiću na aktivnom sudjelovanju, interesu te doprinosu realizaciji rezultata projekta.