e-Twinning projekt "Entrepreneurship for life"

Uspješno završen međunarodni eTwinning projekt Entrepreneurship for life / Poduzetništvo za život u kojem su sudjelovali učenici iz dvije države Hrvatske i Srbije.

Iz naše škole sudjelovale su učenice 2. razreda smjer ekonomisti Karla Kranjac, Lana Elez, Marija Marin, Katarina Knežević i Anđela Paklar.

Projekt je trajao 7 mjeseci i u svakoj školi-sudionici projekta završavaju aktivnosti različitim oblicima diseminacija. Učenice junior ambasadori EU parlamenta uključene u projekt kroz svoje radove promicale su transformaciju i vrijednosti zelene/digitalne ekonomije te ekološki pristup stvaranja novih poslovnih planova.

Završno je izrađena Virtualnu izložbu projekta i Mozaik.

Voditeljica projekta u SŠ Ivana Meštrovića Drniš
Martina Jerković univ.spec.oec.