Aktivno o EU sa junior ambasadorima

Prošli tjedan naši junior ambasadori sudjelovali su u brojnim edukativno-informativnim radionicama i aktivnostima unatoč kombinaciji online i nastave licem u lice.

Nastavljajući marljivo i s puno radosti junior ambasadori trećeg razreda ponovili su znanje i gradivo o Europskoj uniji te su u online nastavi proveli aktivnosti Kviz znanja o EU.

Junior ambasadorice maturantice ekonomistice uređivale su EU kutak u našoj školi. Kutak je uređen prema zamisli ideji učenica i dostupnom materijalu a prostor je obogaćen informativnim publikacijama i brošurama o Europskoj uniji, fondovima i programima aktivnosti Europske unije.

• Video pogledajte OVDJE.

Junior ambasadori maturanti gimnazijalci Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš sa senior ambasadoricom Marijom Mazalin na satu Povijesti igrali su igru karticama Modul 3. Igra pitanja i odgovora na karticama o povijesti Europske unije i o EU općenito.

Nakon završene igre učenici su pogledali prezentaciju te komentirali određene informacije s kojima su se po prvi puta upoznali u današnjoj igri i prezentaciji. Bravo za znanje, informacije i naše maturante!

Senior ambasadorice
Marija Mazalin prof.povijesti