Europski/Svjetski tjedan novca 22.3. - 26.3.2021. godine

Ekonomisti Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš obilježavaju Europski/Svjetski tjedan novca. Cijeli tjedan organizirane su brojne aktivnosti, te međužupanijska suradnja srednjih škola Drniša, Zadra, Splita, Sinja i Vrgorca povodom obilježavanju Europskog/Svjetskog tjedna novca posebno iz razloga što nas u skoroj budućnosti očekuju promjene i uvođenje eura u Hrvatsku.

Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš su izradili brojne edukativne materijale koje možete pogledati ili u njima sudjelovati kroz provjeru vlastitog znanja o novcu.

Isto tako možete vidjeti promotivni film Osigurajte svoju budućnost.

Organizirana online predavanja će se održati 24.03. i 26.03.2021., putem platforme Zoom a uz sudjelovanje predstavnika Hrvatske gospodarske komore, Addiko bank, Uniqa osiguranje i predstavnike Hrvatske narodne banke. Europski/svjetski tjedan novca završava online meet putem Adobe connect sudionika sastanaka na eTwinningu.

Kvizovi

Promotivni film