eTwinning Entrepreneurship for life/Poduzetništvo za život

Dana 25.2.2021. uspješno je održan prvi online zajednički sastanak sudionika u eTwinning projektu "Entrepreneurship for life" preko Zoom platforme.

Učenice drugog razreda Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš smjer ekonomist Karla Kranjac, Lana Elez, Katarina Knežević, Anđela Paklar i Marija Marin s profesoricom Martinom Jerković univ.spec.oec. iz Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš sudjeluju u projektu autorice Melite Todorović dipl.oec. izvrstan savjetnik iz Druge srednje škole Beli Manastir.

Učenici su podijeljeni u timove u kojima će uz suradnju sa nastavnicima informatike, ekonomije i drugih predmeta izraditi svoju poslovnu ideju i zajednički predstaviti poslovni plan na engleskom jeziku. Predloženi su i datumi za završetak planova i njihovo predstavljanje na završnom zajedničkom online sastanku.