Održan prvi online sastanak učenika na eTwinning projektu "Blago zvano voda"

Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš, prvi razred smjer ekonomisti sudjelovali su 28.1.2021., uz pridržavanje svih epidemiloških mjera sastanku s kolegama iz drugih zemalja EU (Italija, Turska, Španjolska i Njemačka).

Teme prvog sastanka bile su upoznavanje i predstavljanje te kratki razgovor o vodi. Što voda predstavlja u životu? Moderator online sastanka preko platforme Zoom bila je profesorica Paola Traferro iz talijanske škole Loreto ICS "G. Solari" di Loreto.

Komunikacija se odvijala na engleskom jeziku gdje su učenici suvereno predstavljali sebe, svoja mišljenja o vodi i diskutirali o radovima koje su izradili prema zadacima iz Modula 1, 2, i 3. Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš na temu Water and wars in world u Modulu 2 izradili su plakate koji su vidljivi u e-book i zasebno prezentaciju koju možete vidjeti OVDJE. Zadaci za daljnji rad prezentirani su svim sudionicima. Na kraju sastanaka učenici iz talijanske škole Loreto ICS "G. Solari" di Loreto izradili su e-book prvog online sastanka koju možete vidjeti OVDJE.

Voditeljica učenika na eTwinning projektu
Martina Jerković univ.spec.oec.