e-Twinning - Izgradnja održivih ekonomija i društava u Europi

Dana 19.01.2021. godine, od 15:30 h do 17:00 h održan je prvi online sastanak svih nastavnika uključenih u e-twinning projekt Izgradnja održivih ekonomija i društava u Europi.

Glavni voditelj projekta Andreas Ude iz BBS 1 Goslar – Am Stadtgarten uvodno je pozdravio sve prisutne, nakon toga usljedilo je predstavljanje svih prisutnih nastavnika u e-Twinning projektu.

Dogovoreno je da učenici rade u multinacionalnim timovima, a njihovi će rezultati biti učitani u TwinSpace. Glavni jezik komunikacije - engleski. Kreirat će se 17 timova po 8 učenika iz 10 zemalja Europske unije, ukupno 136 učenika.

Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš smjer ekonomisti treći razred će raditi na projektu te predstavljati lokalni kraj i Republiku Hrvatsku.

Voditeljica učenika na projektu eTwinning
Martina Jerković univ.spec.oec.