Posadimo sjeme - eTwinnig

Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš smjer ekonomisti i administrator uključili su se u obilježavanje događaja Posadimo sjeme. Pozivnica za uključenje u obilježavanje događaja stigla je Martini Jerković univ.spec.oec. od Gulden Veldet, iz škole Cihangir Ilkokulu iz grada Azmira Turska.

Učenici 3g razreda u sklopu svoje Vježbeničke tvrtke Leaforyou d.o.o. čija je djelatnost prodaja sadnica i sjemenja sadili su biljke raznih sorti, napisali nazive na hrvatskom, engleskom i latinskom jeziku. U događaj su se vrijedno uključili i učenici 1m razreda smjera administrator.

Sjemena su posađena zalijevaju se, a učenici prate njihov rast i razvoj. Na proljeće sadnice idu u vrtove. Sve su aktivnosti zabilježene i objavljene na e-Twinnig platformi.