Naši učenici sudjelovali na SUDOKU natjecanju

23.11.2019. godine održano je, na Fakultetu elektrotehnike strojarstva i brodogradnje Split, SUDOKU natjecanje.

Natjecanje organizira Enigmatski klub "Božidar Vranicki" u suradnji s Hrvatskom MENS-om i Agencijom za odgoj i obrazovanje, Podružnica Split.

Ove godine na natjecanju su sudjelovale dvije ekipe iz Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš. Ekipa Drniš 1 (Antonio Vlaić, Ivan Elez, Iva Čupić i Maja Šuljak) je osvojila drugo mjesto u ukupnom ekipnom poretku a ekipa Drniš 2 (Marija Dželalija, Wanessa Goreta, Katarina Gaurina i Antonija Čulina) je osvojila treće mjesto. Naglasimo da u pojedinačnoj konkurenciji učenice Antonija Čulina i Iva Čupić dijele četvrto mjesto.

Čestitamo učenicima na izvrsnim rezultatima!