Aluflex Pack Drniš ugostio ekonomiste u svom novom pogonu

Tvrtka Aluflex Pack, jedna od najvećih hrvatskih industrijskih tvrtki te izvoznika, u pogonu Drniš ugostila je danas učenike Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš i njihovu prof. Martinu Jerković.

U suradnji s gospođom Vlatkom Jurić iz Odjela za ljudske resurse i zaposlenicom pogona Drniš Ivanom Popović Marin učenici su primljeni visoko profesionalnim pristupom. Stručni dio obilaska tvrtke vodili su gospodin Vicko Kuzet i Ivica Drezga koji su učenicima pokazali cjelokupni proizvodni proces, povijest i razvoj tvrtke do danas.

Učenici su mogli vidjeti nov pristup industrijskoj proizvodnji u kojoj čovjek surađuje s novim, moderniziranim tehnologijama. Novo industrijsko razdoblje, Industrija 4.0, odnosi se na nov pristup industrijskoj proizvodnji u kojoj čovjek surađuje s novim, moderniziranim tehnologijama. Cilj ove revolucije su "pametne tvornice" s potpuno digitaliziranim poslovnim procesima, čime se povećava ukupna kvaliteta proizvoda i usluga.