Blagdanski ugođaj u našoj školi

Prebožićno je vrijeme vrijeme veselja, ljubavi i darivanja. Započelo je vrijeme posebne priprave za Božić. Školski hodnici, predvorje i učionice blistaju blagdanskim ugođajem i sve odiše svečanim raspoloženjem.

Božićni je duh zavladao i našom školom a za to su zaslužne vrijedne ruke učenika Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš 2., 3., i 4. razred smjer ekonomisti zajedno s prof. Martinom Jerković.

Učenice zanimanja ekonomist u sklopu Vježbeničke tvrtke izradile su u ekonomskom praktikumu naše škole ukrase za bor, adventske vjenčiće i svijećnjake od prirodnih materijala.

U sklopu Tjedna strukovnog obrazovanja Europen Vocational Skills Week 2018., održan je prvi dio Božićnog sajma Vježbeničkih tvrtki s prigodnom prodajom ručno izrađenih božićnih ukrasa, a drugi dio slijedi u mjesecu prosincu. Prigodnim prodajama učenici će zaraditi nešto novca za potrebnu kupnju radnog materijala.

U nadi da će se svima ostvariti želje, blagoslovljen vam Božić i nadolazeći blagdani!