Božićni ugođaj u školi

Božićnom ugođaju u našoj školi pridonijeli su učenici 2.g, 3.g i 4.g, smjera ekonomija koji su zajedno sa svojom prof. Martinom Jerković prigodno uredili panoe na hodnicima, a u predvorju škole okitili bor s jaslicama. Iako užurbani i posvećeni izvršavanju školskih i nekih drugih obaveza pronašli su vremena i za trenutke uživanja, druženja i kreativnost.

Bor je stigao točno na vrijeme i adventsko raspoloženje je obasjalo naše hodnike i učionice.

U blagdanskom raspoloženju uspješno privodimo kraju prvo obrazovno razdoblje i pripremamo božićnu priredbu.