Europski tjedan strukovnog obrazovanja 2017

Europski tjedan strukovnog obrazovanja ove je godine zabilježio 1540 događanja u 45 zemalja diljem Europske unije.

Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš smjer ekonomist pod vodstvom prof. Martine Jerković obilježili su Europski tjedan strukovnog obrazovanja 2017., posjetom centralnoj zgradi osnovne škole u Drnišu te područnim školama Miljevci, Oklaj i Gradac. Učenici su kroz prezentacije predstavili svoje znanje i vještine te mogućnosti koje Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš može ponuditi budućim polaznicima u smjeru ekonomija. Nakon održanih prezentacija i diskusija učenici su ispunjavali anketne listiće o zadovoljstvu provedenom prezentacijom. Odlaskom u Ispostavu Nacionalnog parka Krka održano je predavanje Strateško upravljanje NP Krka. Predavanje je učenicima održala mr.Katia Župan koja im je u osobno ime i ime Nacionalnog parka Krka zaželjela mnogo uspjeha u daljnjem obrazovanju i uručila prigodne promotivne materijale.

Ovim aktivnositma zaokruženo je upoznavanje svih dionika o sposobnostima i vještinama koje su učenici stekli polazeći strukovno zanimanje ekonomist u Drnišu.