Proljetni ugođaj u Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš

Dolaskom proljeća stiglo je i dobro raspoloženje. Potaknuti nadolazećim blagdanom Uskrsa te toplinom i šarenilom proljeća, učenici Srednje škole Ivana Meštrovića, smjer ekonomisti, na satovima vježbeničke tvrtke izradili su prigodne ukrase kojima su uredili školske hodnike i panoe. Ukrasi su izrađeni u tehnici s krep papirom, papirom u boji, kaširanjem i klasičnom izradom pisanica.

Kreativnosti nije nedostajalo jer svi znamo kolika je radost veselog blagdana Uskrsa i svega što nam on donosi.

Zahvaljujem svim učenicima koji su sudjelovali u izradi ukrasa, posebno učenicama koje su svesrdno pripomogle pri postavljanju radova u školi, a to su: Matea Bikić, Mihaela Perković, Marina Pecolaj, Josipa Marin i Katarina Goreta.

Martina Jerković univ.spec.oec.