Održan koncert Ritam Božića

U iščekivanju najljepšeg blagdana koji raduje svakoga, u našoj je školi 22. prosinca 2016. godine održan božićni koncert učenika srednje škole Ivana Meštrovića imenom "Ritam Božića".

Uvodnom riječi koncert je otvorio ravnatelj Ivan Zeljko prof. i svima prisutnima poželio Sretan Božić i Novu Godinu 2017.

Na koncertu su nastupali učenici polaznici glazbene škole Krsto Odak Drniš i glazbene škole Ivan Lukačić Šibenik: Ivan Barišić, Lucija Barišić, Marta Čupić, Luka Pekas, Jelena Perišić, Dominik Tomić, Nina Kosor, Marija Đidara, Jure Režić i Toni Krečak. Božićne pjesme su pjevali: Filipa Dabro, Tihana Knez, Tomislav Perić, Karla Begonja, Matea Bikić, Josipa Marin i Matea Vidović.

Koncert je upotpunio Recital duhovne poezije koje su izvele: Marta Knežević, Antonija Topić, Marija Topić, Katarina Melvan, Antonia Marijanović i Marija Đidara. Power point prezentacija kojom su učenici upoznati o vatrometu, povijesti vatrometa, načinu korištenja pirotehničkih sredstava i posljedicama koje mogu biti izazvane zbog nepravilnog rukovanja izradili su učenici Paško Kosor, Andrej Marin, Luka Bitunjac i Šimun Jakov Cigić.

Mnogobrojnu publiku obradovale su božićne pjesme i vedro raspoloženje.