Učenik Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš sudjelovao na "WorldSkills Croatia 2024."

U srijedu, 13.ožujka 2024. u Dubrovniku, u organizaciji RCK Turističko-ugostiteljske škole Dubrovnik, održano je WorldSkills Croatia, izlučno natjecanje učenika ugostiteljskih škola usmjerenja konobar.

Model i zadatak je podijeljen na dva modula, Modul 1 – pripremanje i posluživanje pića i toplih napitaka, Modul 2 – dočekivanje i ispraćaj gostiju.

Srednju školu Ivana Meštrovića Drniš je predstavio učenik 3.f razreda Mateo Burečić u pratnji prof. Siniše Jelovčića. Natjecanje je bilo iznimno zanimljivo i za našu školu prvo iskustvo na WorldSkills natjecanju iz ugostiteljstva. Uspješno smo predstavili školu i završili zadatak koji je bio pred učenikom Mateom Burečićem, a za koji je trebala iznimna koncentracija i fokus na detalje u zadatku natjecanja.

Čestitamo učeniku Mateu Burečiću na nastupu i uspješnom predstavljanju naše škole.