Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš sudjelovali na "4. Badel barmen junior cup 2024."

U petak, 26. siječnja 2024. u Zagrebu, u organizaciji Ugostiteljsko-turističkog učilišta Zagreb, održan je "4. Badel barmen junior cup 2024.".

Tema natjecanja bila je priprema barskih mješavina na bazi votke. Sudjelovalo je 34 srednje škole iz cijele Hrvatske i inozemstva, a učenici su se natjecali u slijedećim disciplinama:

• Priprema kratke barske mješavine
  • Priprema duge barske mješavine
  • Flair

Natjecali su se učenici trećeg razreda usmjerenja konobar: Kristijan Barišić, Mateo Burečić, Marko Čupić i Maro Vukušić. U pratnji su im bili profesori Siniša Jelovčić i Luka Podrug.

Maro Vukušić osvojio je prvo mjesto za najbolju tehničku izvedbu i prvo mjesto za najbolju dugu barsku mješavinu. Bravo Maro!