Školski projekt „Priroda u oku fotografa“

Učenici naše škole tijekom školske godine 2022./2023. mogli su sudjelovati u četiri natječaja sa svojim fotografijama na zadanu temu. Teme su bile:

• Otok Silba
  • Voda – zrcalna posrednica između neba i zemlje (citati Albert Einsteina)
  • Dan i noć, jutro i suton
  • Titranje – Fizikalno njihalo & umjetnost stvaranja

Za svaku temu napravljena je virtualna izložba fotografija u MS Formsu s mogućnošću vrednovanja istih. Pristup je bio omogućen svim učenicima i djelatnicima škole preko QR koda, odnosno poveznice otisnute na plakatu za svaku pojedinu temu.

Najboljim fotografijama dodijeljena su prva tri mjesta, a učenicima fotografima Diploma kao trajna uspomena.

Cijeli jednogodišnji rad prikazan je u Book Creatoru:

• 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

Ovim putem zahvaljujem se svim učenicima koji su sudjelovali i glasali na najbolju fotografiju, kao i nastavnicima.

A sada na ljetnim praznicima, uživajte i ne zaboravite fotografirati posebne trenutke ...!

Ivana Grabić-Marin, prof.mentor