STEMI QR proširena stvarnost u Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš

Edukativno-zabavni program kojim se želi stvoriti privlačnije iskustvo učenja. Zamišljen je kao proširena stvarnost u kojoj učenici uz čitanje materijala koje su im pripremili djelatnici Škole budućnosti skupljaju QR kodove i odgovaraju na pitanja koja se kriju iza njih, te na taj način skupljaju bodove.

Na obje školske lokacije (gornja i donja) postavljeno je na pod 10 QR kodova koji se očitavaju Equinox XR aplikacijom. Svaki QR kod krije pitanja na koja će učenici znati odgovor samo ako su dovoljno pažljivo čitali materijale.

Upute i materijali su postavljeni i u novi program Proširena stvarnost u koji mogu pristupiti učenici koji su u projektu Škola budućnosti putem ove poveznice, a svi ostali koji žele sudjelovati a nisu u ovom projektu mogu se javiti nastavnici Martini Jerković univ.spec.oec.