Obavijest o upisu u 1. razred

Dostava potpisanog obrasca o upisu u 1. razred srednje škole (upisnice):

27. i 28.07.2020. godine
od 08:00 do 14:00 sati u učionici broj 5.

VAŽNO: Zbog specifične situacije u kojoj se nalazimo izazvane epidemijom virusa COVID-19, ove godine omogućena je dostava upisnica i ostale dokumentacije elektroničkim putem (SKENIRANA ili SLIKANA) na e-adresu srednje škole. Navedenu dokumentaciju elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga srednja škola mogla kontaktirati.

Mrežna stranica Nacionalnog informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole nalazi se na sljedećem linku:

PRIJAVA U NACIONALNI INFORMACIJSKI SUSTAV (UPISI U SREDNJE ŠKOLE)